Wizja 

Chcemy, regularnie co miesiąc wyposażyć 100.000 klientów w spersonalizowaną wiedzę o produktach bankowych wybraną dla każdego z nich a następnie połączyć w/w klientów z specjalistami, którzy bardzo etyczny i profesjonalny sposób pomogą im to uzyskać. 

Misja 

Wyobraź sobie jakbyś wiedział… co wybrać z produktów w banku.
Co jest niezbędnym minimum przy Twoich indywidualnych potrzebach.
Jak oszacować koszty tych produktów? Który bank korzysta na Twojej niewiedzy i zbija kokosy na tym że nie masz kiedy poszukać bo przecież rynek goni a Ty musisz rozwijać swój biznes. Może być tak, że za rogiem inna instytucja proponuję wyższą jakość, więcej możliwości lub po prostu taniej.  

Idąc dalej co dodatkowo warto byłoby mieć aby się rozwijać
a co jest ekstrawagancką opcją… która nie przyniesie wymiernych korzyści. 

Jak już to wiesz … to teraz gdzie możesz to kupić.. Gdzie znajdę etycznego profesjonalnego opiekuna bądź pośrednika. Jakie są realne stawki za daną usługę, bo przecież nikt nie pracuje za darmo?

Te i inne odpowiedzi z radością Ci dostarczymy. 

PoradnikBankowy.pl powstał i stale się rozwija z połączenia wiedzy i doświadczeń wielu specjalistów o kilkunastoletnim stażem w bankowości stale aktywnych zawodowo.  Chcemy odczarować bankowość, pokazać jej dobre oblicze. Nie mamy wsparcia kapitałowego żadnego z banków. A co ważniejsze nigdy nie będziemy mieć, ponieważ to rodzi konflikt interesów. Jesteśmy niezależni i chcemy pokazać jak jest naprawdę.

Jestem tu po to żeby Tobie pomóc.

.

Jesteśmy tu aby pomóc Ci uzyskać to czego naprawdę potrzebujesz.

Zapoznaj się z materiałami na naszym blogu na którym dzielimy się praktyczną wiedzą z bankowości.

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu hipotecznego (zakup mieszkania deweloper, dochód działalność gospodarcza)
kredyt hipoteczny

Jakie dokumenty są potrzebne do kredytu hipotecznego (zakup mieszkania deweloper, dochód działalność gospodarcza)

Do wniosku kredytowego niezbędne będą informacje : kto kredytuje dane o dochodach kredytobiorców PIt za zeszły rok np 2019 Książka przychodów i rozchodów za okres który obejmuje PIT zestawienie miesięczne…

Mam jednoosobową działalność gospodarczą i jakie dokumenty są potrzebne do otwarcia linii kredytowej w rachunku firmowym :
kredyt firmowy

Mam jednoosobową działalność gospodarczą i jakie dokumenty są potrzebne do otwarcia linii kredytowej w rachunku firmowym :

Do wniosku kredytowego podstawowymi dokumentami są: – Książka przychodów i rozchodów narastająco miesięcznie za 2020 rok z grudniem – Książka przychodów i rozchodów za grudzień 2020 szczegółowo – historia rachunku…

Konrad to człowiek, któremu można zaufać w relacji biznesowej!

Świetny specjalista w swoim fachu. Konrad to człowiek, któremu można zaufać w relacji biznesowej, a jednocześnie świetnie się z nim bawić. Serdecznie polecam jego usługi doradztwa kredytowego.
Wojciech Sambor 
𝐏𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧𝐚𝐥𝐧𝐲 𝐓𝐫𝐞𝐧𝐞𝐫 𝐍𝐞𝐠𝐨𝐜𝐣𝐚𝐜𝐣𝐢 💪 Szkolenia z Negocjacji i sprzedaży👍 Coaching Negocjacyjny 🏆 Turnieje Negocjacyjne

Zarówno proces weryfikacji zdolności oraz składania wniosków przebiegł bardzo sprawnie!

Polecam współpracę z panem Konradem Dąbkowskim. Był moim doradcą w sprawie kredytu hipotecznego. Wszystko rzetelnie, jasno i klarownie tłumaczył na każdym etapie oraz spotkaniu, był do dyspozycji o każdej porze. Zarówno proces weryfikacji zdolności oraz składania wniosków przebiegł bardzo sprawnie, zwłaszcza, że był to okres wakacyjno – pandemiczny. O wszystkim byłam informowana na bieżąco. Pan Konrad proponuje także wsparcie już po podpisaniu umowy kredytowej w celach doradczych.
Jeśli szukają Państwo profesjonalnego doradcy to pan Konrad będzie dobrym wyborem!
Aleksandra Osmola-Jasnowska
Commercial Marketing Manager

Polecam ze względu na szybki kontakt tak naprawdę o każdej dogodnej porze i prowadzenie “za rękę”..

Miałem okazję współpracować z p. Konradem przy okazji kredytu hipotecznego. Polecam ze względu na szybki kontakt tak naprawdę o każdej dogodnej porze i prowadzenie “za rękę” przy wszystkim formalnościach. Dzięki temu cały proces przebiegł szybko i bezproblemowo.
Karol Kowalski
Digital Marketing Manager w Dyson | Passionate about digital, e-commerce and tech.

Kontakt bardzo łatwy i efektywny,

Bardzo miła i udana współpraca z panem Konradem zostanie mi w pamięci na długo, wszystko profesjonalnie i zrozumiale zostało wytłumaczone, kontakt bardzo łatwy i efektywny, z całą pewnością wrócę do współpracy w przyszłości.
Michał Sikora
C# .NET Developer