Serdecznie polecam jego usługi doradztwa kredytowego.

Świetny specjalista w swoim fachu. Konrad to człowiek, któremu można zaufać w relacji biznesowej, a jednocześnie świetnie się z nim bawić. Serdecznie polecam jego usługi doradztwa kredytowego.
Wojciech Sambor
𝐏𝐞𝐫𝐬𝐨𝐧𝐚𝐥𝐧𝐲 𝐓𝐫𝐞𝐧𝐞𝐫 𝐍𝐞𝐠𝐨𝐜𝐣𝐚𝐜𝐣𝐢 💪 Szkolenia z Negocjacji i sprzedaży👍 Coaching Negocjacyjny 🏆 Turnieje Negocjacyjne

załatwił dla nas kredyt w sytuacji, gdzie wszyscy inni doradcy byli bezradni.

Konrad jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie, załatwił dla nas kredyt w sytuacji, gdzie wszyscy inni doradcy byli bezradni. Bardzo gorąco polecam!
Sergiy Tyupa
medical translator and linguistic consultant

Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do sprawy.

Konrada poznaliśmy z żoną przy okazji realizowania naszych planów życiowych. Jednym z tych planów było kupienie wymarzonej działki i postawienie na niej domu. Konrad pomógł nam przy zdobyciu kredytu na zakup działki. Pierwszy raz spotkaliśmy się z tak profesjonalnym podejściem do sprawy. Nie byliśmy traktowani jak “kolejny klient” (jak to bywa np. w Expander). Czuliśmy się jakbyśmy byli dla Konrada najważniejszymi klientami. Poza tym, Konrad był zawsze gotowy na bardzo zrozumiałe odpowiadanie na nasze, nie zawsze proste, pytania.
W ramach podziękowania za profesjonalną obsługę, deklarujemy, że na pewno skorzystamy z usług Konrada przy kredycie na budowę domu.
Szymon Gacki
Designer and maker at Woodlovers

Przy następnej inwestycji na pewno zwrócę się do Konrada.

Konrad pomógł mi przy zakupie mieszkania. Realizacje transakcji planowałem od kilku miesięcy dlatego miałem czas na wybór doradcy ds. kredytu/nieruchomości. Konrad przekonał mnie do siebie wieloletnim doświadczeniem, rzetelną wiedzą i profesjonalnym podejściem do starania się o kredyt. Naprawdę ważne było to, że doradca poświecił mi dużo czasu, wyjaśnił wszystkie niuanse, które pojawiają się podczas starania się o kredyt lub podpisywania umów. Podpisanie umowy końcowej odbyło się poza Krakowem, doradca dojechał i dopilnował żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik – ważna była dla mnie obecność osoby zabezpieczającej moje interesy. Przy następnej inwestycji na pewno zwrócę się do Konrada. Dziękuję
Karol Ludwikowski
Full Stack Software Engineer at Score Digital

Polecam Pana jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych
instytucji finansowych!

Polecam Pana Konrada jako wzór dla osób zmagających się
z finansowaniem nabycia nieruchomości. Przedstawione przeze mnie zagadnienie spotkało się z pełnym profesjonalizmem
oraz znajomością rynku. Polecam Pana jako osobę szczególnie kompetentną, ze znajomością rynku oraz procedur kredytowych
instytucji finansowych. Praca wykonana przez Pana Konrada w moim przypadku może być wzorem Doradcy Klienta,
właśnie przez duże D.
Łukasz
Senior Software Engineer at HSBC – Contractor via Alten Polska

Wiedza poparta dużym doświadczeniem, do tego niezwykła zdolność nawiązywania kontaktów.

Konrad Dąbkowski to profesjonalista w każdym calu. Wiedza poparta dużym doświadczeniem, do tego niezwykła zdolność nawiązywania kontaktów i umiejętność dopasowania się do potrzeb i możliwości klienta.
Współpraca z Nim to czysta przyjemność!
Renata Zając
director w Wydawnictwo Pasaże

Otrzymałem kredyt na świetnych warunkach, myślę że lepszych niż te na które liczyłem.

Nie miałem najlepszych wspomnień z agentami ds. kredytów hipotecznych. Większość z nich potrafiła jawnie się zaśmiać, że podpisałem umowę na kupno mieszkania bez załatwienia sobie wcześniej kredytowania. Trafiając na Pana Konrada, baaardzo serdeczną i baaardzo rzeczową osobę, usłyszałem tylko “spoko, wszystko załatwimy”, “nie ma żadnego problemu”. Otrzymałem kredyt na świetnych warunkach, myślę że lepszych niż te na które liczyłem. Serdecznie polecam!
Maciej Jasionowski
 
Tester systemów informatycznych w LUX MED